Polski

English

Русский
  
 
  Witamy  
 
 
   
Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
O nas
Foto

ESTEVES GROUP jest międzynarodową grupą znaną na całym świecie z wysokiej jakości produktów i dobrej reputacji wśród producentów drutu i kabli. Od prawie 100 lat ESTEVES GROUP jest symbolem sukcesu. Poprzez nieustanny rozwój produktów i stosowanie coraz to nowszych rozwiązań technologicznych firma aktywnie optymalizuje zarówno procesy produkcyjne klientów jak i relacje biznesowe z nimi.


Obecnie, grupa ESTEVES GROUP jest członkiem holenderskiego holdingu Diamond Tools Group (DTG), który specjalizuje się w produkcji precyzyjnych narzędzi diamentowych.

Zgodnie z polityką bliskiego kontaktu z klientem, ESTEVES GROUP kontynuuje inwestycje na całym świecie, umożliwiając w ten sposób oferowanie usług na najwyższym poziomie, bliską współpracę z firmami z całego świata i dostarczanie im najbardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań w zakresie ciągadeł diamentowych.

ESTEVES GROUP posiada 8 zakładów produkcyjnych, zlokalizowanych w USA, Brazylii, Meksyku, Hiszpanii, Chinach i w Polsce. Każdy z zakładów nastawiony jest na przewyższanie oczekiwań klientów.

Podstawowym celem grupy ESTEVES GROUP jest poznanie i zrozumienie wymagań oraz oczekiwań naszych klientów tak, aby zaoferować im w pełni satysfakcjonujące rozwiązania.


Wybierając ESTEVES GROUP jako swojego dostawcę narzędzi diamentowych, wybierają Państwo sprawdzonego i pewnego partnera z jasną wizją przyszłości, nastawionego na długofalową współpracę.

NIP: 751-000-16-28 REGON: 004500277
Kapitał zakładowy: 71.694,21 PLN
KRS: 0000079664

   

 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH