Polski

English

Русский
  
 
  Witamy  
 
 
   
Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Profil działalności
Foto

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości ciągadeł i innych narzędzi diamentowych do produkcji różnego rodzaju drutu. Oferujemy ciągadła wyprodukowane z diamentu naturalnego i syntetycznego (monokrystalicznego lub polikrystalicznego) o właściwościach dostosowanych do produkcji poszczególnych rodzajów drutu, takich jak miedź, stal, aluminium i innych. Ciągadła projektowane są specjalnie dla konkretnych zastosowań.

Jako partner oferujemy naszym klientom pełne wsparcie techniczne, zarówno przy wyborze odpowiedniego produktu, zastosowaniu w produkcji a także przy ponownym wykorzystaniu go po zużyciu. Posiadamy wyspecjalizowany Dział Regeneracji, pozwalający na analizę i kompletną odbudowę pożądanej geometrii w ciągadłach diamentowych za pomocą lasera.

W naszej ofercie znajdują się także wysokiej jakości maszyny do obróbki ciągadeł (maszyny ultradźwiękowe, maszyny drutowe) a także szeroki wachlarz dodatkowego wyposażenia niezbędnego do obróbki diamentów: mikroskopy, urządzenia pomiarowe, myjki ultradźwiękowe i wiele innych.

Jako rozwinięta firma z dużym doświadczeniem jesteśmy gotowi zapewnić Państwu pełne wsparcie w tak ważnym elemencie procesu produkcji drutu, jakim są ciągadła.
   

 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH